ייעוץ שיווקי ענבר ורדי ייעוץ לאנשים ועסקים

ייעוץ שיווקי

איך מגשימים מטרות עסקיות?

עסק עם תהליך שיווקי מנוהל ומובנה התואם לאופיו של העסק, אך מבודל מהמתחרים יוצר תנועה משמעותית של לקוחות לעסק שלך. התשתית עבור המכירות היא בשיווק, והאתגר הוא להביא את הלקוחות אליך, כך שהם יבחרו בך.

בתהליך מובנה וברור של ייעוץ שיווקי נבחן את סביבת השוק בה העסק פועל, נבחן את ההזדמנויות העומדות בפנינו בשילוב עם העוצמות שישנן לעסק ומתוך כך ניצור את הבידול והיתרון התחרותי של העסק שלך.

נגדיר את פרופיל הלקוח האידיאלי, נמפה את קהל היעד, נבין את עולמו והיכן ניתן למצוא אותו. לאחר מכן נמפה את הנכסים השיווקיים העומדים לרשות העסק ונבחן כיצד ניתן להשתמש בהם בתבונה בכדי למנף את העסק בעזרתם.

בהתאם לכל הידע שיצטבר, אנו נבנה ערוצי שיווק יצירתיים, פורצי דרך, מבדלים בתקציבים המתאימים לך, כך שבאופן שוטף תהיה כניסה של לקוחות לעסק שלכם וערוצי השיווק יהיו מנוהלים ומתועדים ולא ספונטניים.

שיווק הוא חלק מהותי בעסק. זה החלק בו אנו מפיצים את הבשורה על המוצרים והשירותים שלנו לקהל שלנו ומשם ממשיכים למכירה ויצירת הכנסות. אני מזמינה אותך להצטרף אלייך לתהליך של בניית אסטרטגיה שיווקית שבסופו תהיה לעסק שלך תשתית מובנית ללקוחות שלך.

תוכניות נוספות:

ייעוץ עסקי ענבר ורדי ייעוץ לאנשים ועסקים
ייעוץ וליווי עסקי
פיתוח מנהלים ענבר ורדי ייעוץ לאנשים ועסקים
פיתוח מנהלים
הרצאות וסדנאות ענבר ורדי ייעוץ לאנשים ועסקים
הרצאות וסדנאות