ייעוץ עסקי יכול להיות פרטני ואישי או בקבוצות, איך שתבחרו

"פשטות היא התחכום האולטימטיבי", כך אמר לאונרדו דה-וינצ'י, וזה ה"אני מאמין" שלי. מתוך ניסיוני רב השנים כיועצת עסקית המתמחה בקבוצות עבודה ו- ייעוץ עסקי לעסקים גדולים וקטנים, בתחילת דרכם או בעלי וותק וניסיון – החלטתי לעשות את הדברים אחרת. לדבר בגובה העיניים, ליצור מתודולוגיה פשוטה וברורה Keep it simple, שתגרום לדברים להפוך לפשוטים וברורים לכל אורך הדרך, תוך יצירת התאמה אישית על פי הצורך האישי והעסקי שלך.

ייעוץ עסקי ענבר ורדי ייעוץ לאנשים ועסקים

לפעמים כל מה שצריך זוהי ראייה אחרת, יד מכוונת ומיקוד היכולים להביא את העסק שלכם למקומות חדשים.

ייעוץ שיווקי ענבר ורדי ייעוץ לאנשים ועסקים

בניית ערוצי השיווק האידאליים עבורכם ועבור העסק שלכם, בכדי שתוכלו לשווק בקלות עם תוצאות.

פיתוח מנהלים ענבר ורדי ייעוץ לאנשים ועסקים

ליווי ופיתוח מנהלים בהתפתחות אישית תוך התאמה לחזון ומטרות  הארגון.

הרצאות וסדנאות ענבר ורדי ייעוץ לאנשים ועסקים

הרצאות וסדנאות מותאמות אישית עבורכם, בכדי ליצור את התכנים למינוף אישי ועסקי.

ליווי עסקי

מסלול ה- ליווי עסקי שאני מציעה לך הוא ברור ופשוט, במפגשים פרטניים, אחד על אחד, אשר יוכלו לתת לך את האפקט המשמעותי ביותר להתקדמות. לפעמים כל מה שאנחנו צריכים זה מישהו שייתן לנו מיקוד, דיוק, יראה לנו את הדרך ויצעד אתנו. זה בדיוק מה שאני עושה בתוכנית מותאמת אישית של ייעוץ עסקי, נלמד מה זה פיתוח עסקי ויחד נצעד לכל אורך הדרך, מתחילה ועד סופה, עד שאתם עפים לבד, באופן עצמאי.

האפקטיביות של ליווי עסקי במפגשים פרטניים היא מהירה ומורגשת באופן ברור. ההתקדמות ממפגש למפגש היא גדולה מאוד ונושאת פרי. המפגשים הללו הינם בהתאמה מדוקדקת לצרכים שלך, וכך נבנית תוכנית ייחודית, אישית, המיוחד עבורך, בכדי שהעסק שלך יוכל להמריא למקומות חדשים.

באותה מתודולוגיה פשוטה וברורה, Keep it simple , נבנים גם תכנים למפגשי קבוצות עבודה, בהם ישנם תכנים המותאמים לכולם, תוך עבודה אישית על האתגרים האישיים של כל אחד מבעלי העסקים. כל מה שצריך הוא פשוט לבחור איזו תוכנית מתאימה לך ומשם נוכל להתקדם.