ייעוץ עסקי ענבר ורדי ייעוץ לאנשים ועסקים

ייעוץ וליווי עסקי

ייעוץ עסקי הוא כמו משחק שחמט. יש לנו את כל החיילים, צריך לבנות את האסטרטגיה הנכונה לנצח.

לא משנה באיזה שלב העסק שלכם, בין אם אתם בשלב הרעיוני ובין אם בשלב ההקמה או שהו עסק ותיק, אתם תיתקלו בצמתים משמעותיים להחלטה, רגעים בהם לא תהיו בטוחים בהחלטות שלכם ותצטרכו מישהו מקצועי שילווה אתכם. מעבר לכך, העבודה היומיומית בעסק הופכת לתפעולית, מהיום למחר, ואינה מאפשרת ראייה אובייקטיבית ואסטרטגית לטווח הארוך.

ייעוץ עסקי לעסקים

ייעוץ עסקי לעסקים נותן זווית ראייה נוספת, בחינת סיטואציה בעין מקצועית, ממוקדת ומכווינה, וכל זאת בכדי להביא את העסק שלך לתוצאות הטובות ביותר. ייעוץ עסקי הוא ממוקד מטרות ותוצאות, עושה סדר בדברים, ובכך מאפשר לכם לעבור ממצב של עצירה למצב של צמיחה ומינוף בעסק שלכם וזאת בשילוב של ליווי אנשי המפתח בארגון בכדי למנף את הצמיחה וליצור חבירה ועבודת צוות אל מול המטרות המחודשות.

לאחר שאבחנו את העסק, קהל היעד, הערכים העיקריים והאתגרים העומדים בפניו, אשמח ללוות אתכם בשלב היישום של התכנית. כאשר התכנית פוגשת את המציאות, יש צורך בדיוק המסרים ויצירת התאמות תוך כדי יישום.

אני מאמינה ביצירת התאמה מיטבית לצרכי הלקוח. בשל כך בניתי מספר אפשרויות לייעוץ עסקי לעסקים ו- ליווי עסקי, המאפשרות גמישות גבוהה והתאמה מרבית להתאמה לצרכי הלקוח, יכולותיו והשלב בו נמצא העסק, לרבות ייעוץ שיווקי, בהתאמה אישית ואף במיקור חוץ לפי הצורך.

תוכניות נוספות:

ייעוץ שיווקי ענבר ורדי ייעוץ לאנשים ועסקים
ייעוץ שיווקי
פיתוח מנהלים ענבר ורדי ייעוץ לאנשים ועסקים
פיתוח מנהלים
הרצאות וסדנאות ענבר ורדי ייעוץ לאנשים ועסקים
הרצאות וסדנאות
תכנית עסקית היא בדיוק כמו אירוע, דורשת תכנון והיערכות מראש. אלו ידייקו את העשייה שלכם.

אסטרטגיה עסקית

החברה עובדת, אך לא כפי שדמיינת. כמנכ"ל החברה היית רוצה שזה יהיה אחרת. יש לך את התמונה בראש איך היית רוצה שזה ייראה, אבל איך מגיעים לזה?

איך מצליחים להוציא את הראש מהתפעול היומיומי של הדברים ולעבור מחשיבה טקטית לחשיבה אסטרטגית שתוכל לקדם את העסק לטווח הארוך?

יחד נשב על המטרות שלך בעסק, נגדיר מהם המדדים להצלחה עבורך ונגדיר את היעדים ואבני הדרך המשמעותיות להשגה ולבסוף נבנה את תכנית הפעולה להשגתם, בהתאמה אישית לתקציב, לנכסי החברה, למצב השוק, ליתרון היחסי והמתחרים. תכנית הפעולה תהפוך לממשית ותגדיר בפעולות ברורות את הדרך לשם בזמנים, פעולות ומשאבים.

כמה פעמים יש לכם רעיון ואתם רוצים להפוך אותו לעסק עובד?

פיתוח עסקי

אחד ההיבטים המשמעותיים של צמיחה עסקית בעסק הוא יצירת פיתוח עסקי. הקצב המהיר של העולם העסקי מחייב אותנו להיות עם האצבע על הדופק כל הזמן.

מהם המוצרים המשתלמים והטובים אצלכם בארגון? מהו המוצר הבא שלכם? היכן כדאי להשקיע את המשאבים? מהם הפיתוחים והחידושים הבאים שכדאי להשקיע בהם? פיתוח עסקי הוא חלק משמעותי בהתחדשות ובחדשנות העסקית. יחד ניצור את הפיתוח העסקי הרלוונטי עבור החברה שלכם בשוק שלכם ובהתאמה לחזון החברה ומטרותיה.

אני רוצה לשנות את הסטטיסטיקה, אני רוצה להביא להצלחה של יותר עסקים בישראל, הרבה יותר עסקים בישראל, בכדי לכולנו יהיה יותר. בדיוק מתוך כך בניתי את החזון שלי לבית הספר לעצמאים.

בית הספר לעצמאים, כשמו כן הוא, בבית הספר לומדים את הבסיס לכל דבר, את הכלים הראשוניים, הבסיסיים, היישומיים, אלו שמהם מתפתחים ומפתחים. בית הספר לעצמאים מפתח את היכולת להיות עצמאי. משפר את כישורי העצמאי עם הקורסים, סדנאות, ימי עיון הכי רלוונטיות שיכולות להיות, וכולן מדברות את המתודולוגיה שלי: Keep It Simple – פשוטות להבנה, פשוטות ליישום, כי אם זה לא ברור ולא קל ליישום, זה חסר משמעות ואנחנו לא נעשה עם זה דבר.

בית הספר לעצמאים נמצא בהקמה בימים אלו ושלביו הראשונים מתחילים עםקבוצות עבודה לעצמאים. אלו קבוצות עבודה הנפגשות אחת לשבוע למשך שלושה חודשים לפחות, ובהן עובדים על העסק שלכם. פותחים את המפגש בהרצאה קצרה ולאחריה מתחילים את העבודה הפרקטית, היישומית על העסק שלך עם המתודולוגיה Keep It Simple, שלב אחר שלב, ברור ויישומי.

קבוצות העבודה לעצמאים מייצרות מרחב עסקי אפקטיבי ומסייעות בהתמודדות עם דילמות, קונפליקטים, שאלות ואתגרים בכדי לקדם את העסק שלכם, כל זאת תוך קבלת כלים יישומיים שיוכלו לשמש אתכם לכל אורך הדרך. לכל אורך הדרך ישנו ליווי של צוות מקצועי של יועצים  ומאמנים עסקיים המלווים אתכם, זאת בנוסף למרצים מקצועיים בכל התחומים הרלוונטיים עבור העסק שלכם.

קבוצות עבודה לעצמאים, בית הספר לעצמאים

פרטנר עסקי

לפעמים בודד בצמרת וכל מה שצריך זה מישהו לחלוק איתו את הדילמות והמחשבות, מישהו לסיעור מוחות, מישהו שיכיר את העסק שלך בדיוק כמוך ויוכל לחלוק איתך את הסודות הכמוסים

אבל שיהיה נאמן לך לא משנה מה ועם כל זאת יוכל לומר את האמת, גם כשהיא פחות נעימה. בדיוק לשם כך תוכנית הפרטנר קיימת. אנחנו הופכים לשותפי סוד ואני שותפה איתך בדילמות, בחשיבה ואפילו בעשייה. לא תאמינו כמה זה מוריד מהנטל.

אחד מהשירותים שלי הינו פתירת דילמה ויצירת תכנית פעולה ליישום

מדילמה לתכנית פעולה

כשהעסק עובד ישנן לעיתים דילמות ברורות וממוקדות שאינן מצריכות תהליך ייעוצי ממושך, אלא ייעוץ ממוקד וקצר.  לשם כך פיתחתי את השיטה "מדילמה לתכנית פעולה", נכנסים

כשהעסק עובד ישנן לעיתים דילמות ברורות וממוקדות שאינן מצריכות תהליך ייעוצי ממושך, אלא ייעוץ ממוקד וקצר.  לשם כך פיתחתי את השיטה "מדילמה לתכנית פעולה", נכנסים לפגישה עם דילמה ויוצאים עם תכנית פעולה פשוטה וממוקדת, בשימוש המתודולוגיה שפיתחתי Keep it simple ובהתאמה אליכם ולעסק שלכם.
בפגישה אחת ממוקדת,  נפרוט את האפשרויות לפעולה, נשתמש בעוצמות וההזדמנויות העומדות בפני העסק, נבחן את היכולות העתידיות בטווח הקצר והארוך של העסק ולכך נצרף את הידע, הניסיון והיצירתיות שלי ולבסוף נפתור את הדילמה העומדת בפניך בעזרת תכנית פעולה ברורה.

תכנית הפעולה יישומית מהרגע הראשון, היא ברורה ומוגדרת בפעולות, זמנים ומשאבים נדרשים. אין הפתעות, הכל ברור, הדרך לפתרון הדילמה סלולה וצריך רק להתחיל לעבוד לפי סדר הפעולות שסיכמנו. Keep it simple כבר אמרתי, נכון?

אז אם יש לכם דילמה ממוקדת וברורה, אני מזמינה אתכם לפגישת ייעוץ קצרה שבסופה תצאו עם תכנית פעולה ברורה, והדילמה? היא כבר מזמן לא דילמה….