ייעוץ עסקי ענבר ורדי ייעוץ לאנשים ועסקים

ייעוץ וליווי עסקי

ייעוץ עסקי הוא כמו משחק שחמט. יש לנו את כל החיילים, צריך לבנות את האסטרטגיה הנכונה לנצח.

לא משנה באיזה שלב אתם בעסק, בין אם אתם בשלב הרעיוני ובין אתם בשלב ההקמה או בעסק ותיק, אתם תיתקלו בצמתים משמעותיים להחלטה, רגעים בהם לא תהיו בטוחים בהחלטות שלכם ותצטרכו מישהו מקצועי שילווה אתכם. מעבר לכך, העבודה היומיומית בעסק הופכת לתפעולית, מהיום למחר, ואינה מאפשרת ראייה אובייקטיבי ואסטרטגית לטווח הארוך.

ייעוץ עסקי לעסקים

ייעוץ עסקי לעסקים נותן זווית ראייה נוספת, בחינת סיטואציה בעין מקצועית, ממוקדת ומכווינה, וכל זאת בכדי להביא את העסק שלך לתוצאות הטובות ביותר. ייעוץ עסקי הוא ממוקד מטרות ותוצאות, עושה סדר בדברים, ובכך מאפשר לכם לעבור ממצב של עצירה למצב של צמיחה בעסק שלכם.

לאחר שאבחנו את העסק, קהל היעד, הערכים העיקריים והאתגרים העומדים בפניו, אשמח ללוות אתכם בשלב היישום של התכנית. כאשר התכנית פוגשת את המציאות, יש צורך בדיוק המסרים ויצירת התאמות תוך כדי יישום.

אני מאמינה ביצירת התאמה מיטבית לצרכי הלקוח. בשל כך בניתי מספר אפשרויות לייעוץ עסקי לעסקים ו- ליווי עסקי, המאפשרות גמישות גבוהה והתאמה מרבית להתאמה לצרכי הלקוח, יכולותיו והשלב בו נמצא העסק.

תוכניות נוספות:

ייעוץ שיווקי ענבר ורדי ייעוץ לאנשים ועסקים
ייעוץ שיווקי
פיתוח מנהלים ענבר ורדי ייעוץ לאנשים ועסקים
פיתוח מנהלים
הרצאות וסדנאות ענבר ורדי ייעוץ לאנשים ועסקים
הרצאות וסדנאות
תכנית עסקית היא בדיוק כמו אירוע, דורשת תכנון והיערכות מראש. אלו ידייקו את העשייה שלכם.

תכנית עסקית

כאשר אתם עורכים אירוע, ברור לכם שאתם מחפשים מקום שתואם לתקציב שלכם, בוחרים תוכנית מתאימה, תפריט, בונים רשימת מוזמנים, בוחנים ובוחרים ספקים ועוד ועוד, עד אשר

אתם מגיעים לאירוע והכל מתוקתק בדיוק כפי שתיארתם לעצמכם. ייתכנו שינויים, ייתכנו סטיות מהתכנית, אך היות והכל מתוכנן, אתם ערוכים גם לזה.

בדיוק באותו האופן אני רואה את התוכנית העסקית. היא בוחנת את העסק, הערכים המובילים שלו, הבידול והיתרון היחסי שלו אל מול עסקים מתחרים בשוק, מאבחנת בדיוק את קהל היעד, הדרכים להגיע אליו, התקציב והאמצעים הנדרשים, מגדירה את לוחות הזמנים, היעדים, אבני הדרך ודרכי הפעולה להגיע לשם.

תוכנית עסקית מבטיחה לכם להיות עם האצבע על הדופק בעסק שלך. כאשר אתם יודעים לאן העסק שלכם הולך, מהן דרכי הפעולה ויש לכם ליווי לכל אורך הדרך, כל שנותר הוא רק להצליח!

אז כמו שלא הייתם מוכנים לאלתר באירוע שלכם, על אחת כמה וכמה אל תהיו מוכנים לאלתר בעסק שלכם...

קבוצות עבודה לעצמאים, בית הספר לעצמאים

בית הספר לעצמאים

אני פוגשת אינספור עצמאים במהלך דרכי , רואה את הרצון שלהם להגשים את עצמם, לממש את התשוקה שלהם לידי עסק שעובד, שממלא אותם ובסופו של דבר גם מפרנס אותם

בכבוד ולא נשאר בגדר עיסוק או תחביב. הבעייתיות הגדולה שמצאתי היא שלרבים מהם אין מספיק כלים, אין מספיק ידע או מספיק משאבים בכדי לנהל ולהתנהל בעולם העסקים, דבר הגורם לתסכול נוראי, ואולי גם מסביר את הסטטיסטיקה העגומה של סגירת 9 עסקים מתוך 10 בשנה.

אני רוצה לשנות את הסטטיסטיקה, אני רוצה להביא להצלחה של יותר עסקים בישראל, הרבה יותר עסקים בישראל, בכדי לכולנו יהיה יותר. בדיוק מתוך כך בניתי את החזון שלי לבית הספר לעצמאים.

בית הספר לעצמאים, כשמו כן הוא, בבית הספר לומדים את הבסיס לכל דבר, את הכלים הראשוניים, הבסיסיים, היישומיים, אלו שמהם מתפתחים ומפתחים. בית הספר לעצמאים מפתח את היכולת להיות עצמאי. משפר את כישורי העצמאי עם הקורסים, סדנאות, ימי עיון הכי רלוונטיות שיכולות להיות, וכולן מדברות את המתודולוגיה שלי: Keep It Simple – פשוטות להבנה, פשוטות ליישום, כי אם זה לא ברור ולא קל ליישום, זה חסר משמעות ואנחנו לא נעשה עם זה דבר.

בית הספר לעצמאים נמצא בהקמה בימים אלו ושלביו הראשונים מתחילים עםקבוצות עבודה לעצמאים. אלו קבוצות עבודה הנפגשות אחת לשבוע למשך שלושה חודשים לפחות, ובהן עובדים על העסק שלכם. פותחים את המפגש בהרצאה קצרה ולאחריה מתחילים את העבודה הפרקטית, היישומית על העסק שלך עם המתודולוגיה Keep It Simple, שלב אחר שלב, ברור ויישומי.

קבוצות העבודה לעצמאים מייצרות מרחב עסקי אפקטיבי ומסייעות בהתמודדות עם דילמות, קונפליקטים, שאלות ואתגרים בכדי לקדם את העסק שלכם, כל זאת תוך קבלת כלים יישומיים שיוכלו לשמש אתכם לכל אורך הדרך. לכל אורך הדרך ישנו ליווי של צוות מקצועי של יועצים  ומאמנים עסקיים המלווים אתכם, זאת בנוסף למרצים מקצועיים בכל התחומים הרלוונטיים עבור העסק שלכם.

אחד מהשירותים שלי הינו פתירת דילמה ויצירת תכנית פעולה ליישום

מדילמה לתכנית פעולה

כשהעסק עובד ישנן לעיתים דילמות ברורות וממוקדות שאינן מצריכות תהליך ייעוצי ממושך, אלא ייעוץ ממוקד וקצר.  לשם כך פיתחתי את השיטה "מדילמה לתכנית פעולה", נכנסים

כשהעסק עובד ישנן לעיתים דילמות ברורות וממוקדות שאינן מצריכות תהליך ייעוצי ממושך, אלא ייעוץ ממוקד וקצר.  לשם כך פיתחתי את השיטה "מדילמה לתכנית פעולה", נכנסים לפגישה עם דילמה ויוצאים עם תכנית פעולה פשוטה וממוקדת, בשימוש המתודולוגיה שפיתחתי Keep it simple ובהתאמה אליכם ולעסק שלכם.
בפגישה אחת ממוקדת,  נפרוט את האפשרויות לפעולה, נשתמש בעוצמות וההזדמנויות העומדות בפני העסק, נבחן את היכולות העתידיות בטווח הקצר והארוך של העסק ולכך נצרף את הידע, הניסיון והיצירתיות שלי ולבסוף נפתור את הדילמה העומדת בפניך בעזרת תכנית פעולה ברורה.

תכנית הפעולה יישומית מהרגע הראשון, היא ברורה ומוגדרת בפעולות, זמנים ומשאבים נדרשים. אין הפתעות, הכל ברור, הדרך לפתרון הדילמה סלולה וצריך רק להתחיל לעבוד לפי סדר הפעולות שסיכמנו. Keep it simple כבר אמרתי, נכון?

אז אם יש לכם דילמה ממוקדת וברורה, אני מזמינה אתכם לפגישת ייעוץ קצרה שבסופה תצאו עם תכנית פעולה ברורה, והדילמה? היא כבר מזמן לא דילמה….

כמה פעמים יש לכם רעיון ואתם רוצים להפוך אותו לעסק עובד?

מרעיון לעסק עובד

אני פוגשת אינספור עצמאים במהלך דרכי , רואה את הרצון שלהם להגשים את עצמם, לממש את התשוקה שלהם לידי עסק שעובד, שממלא אותם ובסופו של דבר גם מפרנס אותם

בניית עסק חדש זהו אתגר. ישנן הרבה חששות, לבטים, מחשבות ובעיקר התרגשות גדולה שחייבים לעשות את זה ולצאת לדרך, אבל איך מתחילים? ממה מתחילים? איך הופכים את הרעיון למציאות? לעסק עובד שיוכל להרוויח?

בתכנית ברורה, פשוטה וממוקדת, מתוך המתודולוגיה שפיתחתי Keep it simple,  נפרוט את הרעיון שלך לעסק עובד. יחד נבנה את חזון העסק, הערכים, היעדים והמטרות שלו. נבין מהן העוצמות וההזדמנויות העומדות בפניך, אך נתייחס גם לחולשות ולאיומים הקיימים. נאתר את היתרון היחסי שלך מול המתחרים ונגדיר מהו הבידול שלך, כך שהעסק שלך יבלוט. נבנה את ערוצי השיווק לעסק, נבחן את העלויות הכרוכות בהקמת העסק והיבטי התפעול הנדרשים, נראה את כל התמונה.

יחד, נגשים את החלום שלך. הרעיון שלך יקבל תמונה ברורה וממוקדת יותר ויוכל להפוך לעסק רווחי, כפי שחלמת עליו. מזמינה אותך להגשים את עצמך.