ייעוץ עסקי ענבר ורדי ייעוץ לאנשים ועסקים

ייעוץ וליווי עסקי

ייעוץ עסקי הוא כמו משחק שחמט. יש לנו את כל החיילים, צריך לבנות את האסטרטגיה הנכונה לנצח.

לא משנה באיזה שלב העסק שלכם, בין אם אתם בשלב הרעיוני ובין אם בשלב ההקמה או שזהו עסק ותיק, אתם תיתקלו בצמתים משמעותיים להחלטה, רגעים בהם לא תהיו בטוחים בהחלטות שלכם ותצטרכו מישהו מקצועי שילווה אתכם. מעבר לכך, העבודה היומיומית בעסק הופכת לתפעולית, מהיום למחר, ואינה מאפשרת ראייה אובייקטיבית ואסטרטגית לטווח הארוך.

ייעוץ עסקי לעסקים

ייעוץ עסקי לעסקים נותן זווית ראייה נוספת, בחינת סיטואציה בעין מקצועית, ממוקדת ומכווינה, וכל זאת בכדי להביא את העסק שלך לתוצאות הטובות ביותר. ייעוץ עסקי הוא ממוקד מטרות ותוצאות, עושה סדר בדברים, ובכך מאפשר לכם לעבור ממצב של עצירה למצב של צמיחה ומינוף בעסק שלכם וזאת בשילוב של ליווי אנשי המפתח בארגון בכדי למנף את הצמיחה וליצור חבירה ועבודת צוות אל מול המטרות המחודשות.

לאחר שאבחנו את העסק, קהל היעד, הערכים העיקריים והאתגרים העומדים בפניו, אשמח ללוות אתכם בשלב היישום של התכנית. כאשר התכנית פוגשת את המציאות, יש צורך בדיוק המסרים ויצירת התאמות תוך כדי יישום.

אני מאמינה ביצירת התאמה מיטבית לצרכי הלקוח. בשל כך בניתי מספר אפשרויות לייעוץ עסקי לעסקים ו- ליווי עסקי, המאפשרות גמישות גבוהה והתאמה מרבית להתאמה לצרכי הלקוח, יכולותיו והשלב בו נמצא העסק, לרבות ייעוץ שיווקי, בהתאמה אישית ואף במיקור חוץ לפי הצורך.

תוכניות נוספות:

ייעוץ שיווקי ענבר ורדי ייעוץ לאנשים ועסקים
ייעוץ שיווקי
פיתוח מנהלים ענבר ורדי ייעוץ לאנשים ועסקים
פיתוח מנהלים
הרצאות וסדנאות ענבר ורדי ייעוץ לאנשים ועסקים
הרצאות וסדנאות
תכנית עסקית היא בדיוק כמו אירוע, דורשת תכנון והיערכות מראש. אלו ידייקו את העשייה שלכם.

אסטרטגיה עסקית

החברה עובדת, אך לא כפי שדמיינת. כמנכ"ל החברה היית רוצה שזה יהיה אחרת. יש לך את התמונה בראש איך היית רוצה שזה ייראה, אבל איך מגיעים לזה?

איך מצליחים להוציא את הראש מהתפעול היומיומי של הדברים ולעבור מחשיבה טקטית לחשיבה אסטרטגית שתוכל לקדם את העסק לטווח הארוך?

יחד נשב על החזון העסקי שלך, נגדיר ממנו את היעדים העסקיים שלך, נבנה את המטרות שלך בעסק, נגדיר מהם המדדים להצלחה עבורך ונגדיר אבני הדרך המשמעותיות להשגה ולבסוף נבנה את תכנית הפעולה להשגתם, בהתאמה אישית לתקציב, לנכסי החברה, למצב השוק, ליתרון היחסי והמתחרים. תכנית הפעולה תהפוך לממשית ותגדיר בפעולות ברורות את הדרך לשם בזמנים, פעולות ומשאבים.

בסופו של דבר ניצור חשיבה לטווח ארוך תוך חיבור לערכי החברה, חיבור לעובדי הארגון ליעדי החברה והפיכתם לחלק אינטגרלי מתוך תכנית העבודה שלהם.

כמה פעמים יש לכם רעיון ואתם רוצים להפוך אותו לעסק עובד?

פיתוח עסקי

אחד ההיבטים המשמעותיים של צמיחה עסקית בעסק הוא יצירת פיתוח עסקי. הקצב המהיר של העולם העסקי מחייב אותנו להיות עם האצבע על הדופק כל הזמן.

אחד ההיבטים המשמעותיים של צמיחה עסקית בעסק הוא יצירת פיתוח עסקי. הקצב המהיר של העולם העסקי מחייב אותנו להיות עם האצבע על הדופק כל הזמן. מהם המוצרים המשתלמים והטובים אצלכם בארגון? מהו המוצר הבא שלכם? היכן כדאי להשקיע את המשאבים? מהם הפיתוחים והחידושים הבאים שכדאי להשקיע בהם? פיתוח עסקי הוא חלק משמעותי בהתחדשות ובחדשנות העסקית. יחד ניצור את הפיתוח העסקי הרלוונטי עבור החברה שלכם בשוק שלכם ובהתאמה לחזון החברה ומטרותיה.

פיתוח וחשיבה עסקית הם משמעותיים להתפתחות העסק. יחד נייצר מרחב עסקי אפקטיבי שיסייע בהתמודדות עם דילמות, קונפליקטים, שאלות ואתגרים בכדי לקדם את העסק שלכם, כל זאת תוך קבלת כלים יישומיים, המתחברים למתודולוגיה שלי: Keep It Simple, פשוטות להבנה, פשוטות ליישום, שיוכלו לשמש אתכם לכל אורך הדרך.

קבוצות עבודה לעצמאים, בית הספר לעצמאים

פרטנר עסקי

לפעמים בודד בצמרת וכל מה שצריך זה מישהו לחלוק איתו את הדילמות והמחשבות, מישהו לסיעור מוחות, מישהו למיקוד, לדיוקים, מישהו שיכיר את העסק שלך בדיוק כמוך ויוכל לחלוק איתך את הסודות הכמוסים

תכנית פרטנר מאפשרת לך פרטנר נאמן ללא אינטרסים, נאמן לך לא משנה מה שאומר לך את האמת, גם כשהיא פחות נעימה. אנחנו הופכים לשותפי סוד ואני שותפה איתך בדילמות, בחשיבה ואפילו בעשייה. לא תאמינו כמה זה מוריד מהנטל.

אני זמינה לך ונותנת לך זווית ראייה נוספת לדברים, אם מניסיוני, אם מהיכרותי את השוק או מניסיוני בשווקים אחרים או בליווי מנהלים בכירים אחרים. יחד אנחנו מפצחים כל דילמה ומחשבה שישנה ומגיעים לרעיונות ופיתוחים חדשים וצולחים כל אתגר העומד בפניך.

אחד מהשירותים שלי הינו פתירת דילמה ויצירת תכנית פעולה ליישום

מדילמה לתכנית פעולה

כשהעסק עובד ישנן לעיתים דילמות ברורות וממוקדות שאינן מצריכות תהליך ייעוצי ממושך, אלא ייעוץ ממוקד וקצר.  לשם כך פיתחתי את השיטה "מדילמה לתכנית פעולה", נכנסים

כשהעסק עובד ישנן לעיתים דילמות ברורות וממוקדות שאינן מצריכות תהליך ייעוצי ממושך, אלא ייעוץ ממוקד וקצר.  לשם כך פיתחתי את השיטה "מדילמה לתכנית פעולה", נכנסים לפגישה עם דילמה ויוצאים עם תכנית פעולה פשוטה וממוקדת, בשימוש המתודולוגיה שפיתחתי Keep it simple ובהתאמה אליכם ולעסק שלכם.
בפגישה אחת ממוקדת,  נפרוט את האפשרויות לפעולה, נשתמש בעוצמות וההזדמנויות העומדות בפני העסק, נבחן את היכולות העתידיות בטווח הקצר והארוך של העסק ולכך נצרף את הידע, הניסיון והיצירתיות שלי ולבסוף נפתור את הדילמה העומדת בפניך בעזרת תכנית פעולה ברורה.

תכנית הפעולה יישומית מהרגע הראשון, היא ברורה ומוגדרת בפעולות, זמנים ומשאבים נדרשים. אין הפתעות, הכל ברור, הדרך לפתרון הדילמה סלולה וצריך רק להתחיל לעבוד לפי סדר הפעולות שסיכמנו. Keep it simple כבר אמרתי, נכון?

אז אם יש לכם דילמה ממוקדת וברורה, אני מזמינה אתכם לפגישת ייעוץ קצרה שבסופה תצאו עם תכנית פעולה ברורה, והדילמה? היא כבר מזמן לא דילמה….