פיתוח מנהלים ענבר ורדי ייעוץ לאנשים ועסקים

פיתוח מנהלים

אתם רוצים לעוף, להרים את הארגון שלכם, אך איך עושים פיתוח מנהלים נכון?

העולם כיום מלא בחדשנות ושינויים ועל-כן ארגונים נאלצים לבצע התאמות ולשנות את סגנון הניהול והמנהיגות של המנהלים. תפקיד המנהל כבר ממזמן אינו חד מימדי, אלא הפך לתפקיד ניהול בסביבה מרובת משימות, תוך התייחסות להיבטים של: אסטרטגיה, ניהול, חדשנות, שיווק, טכנולוגיה ותפעול.

המנהל החדש מוצא עצמו מתמודד עם אתגר של ניהול מורכב: ניהול עצמי, ניהול כפיפים, התנהלות מול קולגות ומול הממומנים עליו. התמודדות זו מאלצת אותו לפתח ולרכוש מיומנויות חדשות ולהתאים את עצמו לשינויים המתרחשים.

מתוך הראייה הזו ותוך תפיסת המנהל החדשה הקיימת כיום בארגונים, פיתחתי את "מודל מנהיגות אישית 360" .

המודל מתאר את האינטראקציות של המנהל עם המנהיגות האישית והעסקית שלו, העסקית של הארגון, האישית והעסקית של הקולגות וממשקים. כמו – כן, מודל המנהיגות מאפשר למנהל כלים להתפתחות אישית ועסקית, כלים להתמודדות עם דילמות וקונפליקטים בתוך הארגון תוך קידום הארגון בכללותו.

יישום המודל נעשה בהתאמה אישית לארגון, לצרכים, לאתגרים, ליכולות ולתרבות הארגונית ותורם לקידום הארגון באופן משמעותי לעבר מטרותיו.

יישום המודל בארגון מאפשר יצירת מיקוד עסקי ואישי, הבנת הסביבות הפנימיות והחיצוניות של הארגון והמנהלים, פיתוח מנהיגות עצמית, יכולת התמודדות עם דילמות וקונפליקטים ויצירת תקשורת אפקטיבית ותורמת במרחב האישי והעסקי.

תוכניות נוספות:

ייעוץ עסקי ענבר ורדי ייעוץ לאנשים ועסקים
ייעוץ וליווי עסקי
ייעוץ שיווקי ענבר ורדי ייעוץ לאנשים ועסקים
ייעוץ שיווקי
הרצאות וסדנאות ענבר ורדי ייעוץ לאנשים ועסקים
הרצאות וסדנאות