איך ניתן להתמודד עם תחושת החופש בחודשים הללו? מה ניתן לעשות בעסק אם לא נערכתם מראש?

קיץ בעסק

בואו נדבר רגע על הקיץ בעסק שלך. יש אווירת קיץ בעולם העסקי, כזו שגורמת לביטולים, גורמת לדחות התחלות של תהליכים, בכלל אווירת "טרום חגים" שכזו שגורמת לדחות את הכל.

היה ולא נערכתם לכך מראש, כיצד ניתן להתמודד עם זה כעת?

  1. העשרה – נכון תמיד יש איזשהו תחום שרציתם ללמוד ותו? נושא שרציתם להעמיק בו? זה בדיוק הזמן. השקיעו בעצמכם, פתחו תחומים שרציתם לפתח הזמן ללמידה יכול לפתוח עבורכם תחומים חדשים או למנף תחומים קיימים וכך תוכלו ליצור מוצרים ושירותים חדשים, לשדרג ולפתח את הקיימים. נצלו את הזמן הזה!

  2. כתיבה – זוכרים את כל הפעמים שקיוויתם להיות מוכנים עם פוסטים ומאמרים לאתר, לדף הפייסבוק או לאינסטוש שלכם? זה בדיוק הזמן להכין את הפוסטים האלו, כדי שיהיה לכם יותר זמן פנוי בהמשך. לא תאמינו איזה תענוג יכול להיות מכך שהערוצים פשוט עובדים אוטומטית!

  3. שיתופי פעולה – ישנם עסקים רבים שזו ה-עונה שלהם, זהו השיא מבחינתם, אך לאחר מכן יש להם נפילה. בחנו את התחומים האלו, כיצד אתם יכולים ליצור עמם שיתוף פעולה, שיועיל לשני הצדדים ויקדם את העשייה של כולם. בעזרת שיתופי פעולה אתם יכולים ליצור ערך מוסף וחדשנות משמעותית ללקוחות שלכם.

  4. מוצרי קיץ – אתם מוצאים שהלקוחות שלכם קצרים יותר בזמן? פחות זמינים? מעולה! זו ההזדמנות ליצור מוצרים חדשים, מהירים עם היקף מצומצם. למשל, במקום קורס שלם, לעשות מתכונת קורס קיץ מרוכזת עם מספר מועט של מפגשים. נסו ליצור מוצר מהיר, מרוכז וממוקד שייתן מענה ללקוחות העמוסים שלכם.  בכדי לבנות מוצר שכזה הגדירו את המהות של המוצר שלו, בחנו מהם הדגשים העיקריים שלו וצרו את הגרסה המצומצמת שלו.

  5. לקחת חופש – אם גם ככה כולם בחופש סביבכם, זה בדיוק הזמן בשבילכם להטעין את עצמכם, לקחת אוויר ולאגור כוחות לקראת סוף הקיץ והעלאת ההילוך. קחו חופש, אבל חופש "על אמת" כזה בלי טלפונים, בלי פגישות על הדרך, חופש אמיתי, שמאפשר הטענה.

אז נכון, קיץ, חלק מורידים קצת הילוך, בייחוד כשהשנה החגים ממש מתחברים לחופשת הקיץ. עם זאת אל תעצרו את העסק שלכם. המשיכו אותו (כן, גם זמן להטענת מצברים זו המשכיות, אתם דואגים למשאב הכי משמעותי שלכם). קיץ נעים!

היה מעניין?

מזמינה אותך להיפגש איתי ונראה איך אפשר ליישם את זה בעסק שלך!
רק למלא את הפרטים, הקפה והפגישה עליי!

מזמינה אותך לשתף:)

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב print
שיתוף ב email
סגירת תפריט

הזמנה

בא לך להיפגש? הפגישה והקפה עליי :)

דילוג לתוכן