כמה חשוב הדיוק בעשייה שלנו. הדיוק לעצמנו הוא משמעותי לפני הכל. איך מדייקים?

מדויק לי

אני אוהבת לעבוד עם יעדים. המספרים וההגדרות עושים לי סדר בדברים, גורמים לי לשקט ורוגע. אבל לפעמים זה לא מספיק. המספרים יכולים לדבר את התסריט הכי טוב שיש בעולם, אבל זה לא מתיישב לי, זה לא מתחבר לי, או במילים אחרות, כפי שאני נוהגת לומר: זה לא מדויק לי.

ה-לי בצירוף המילים הללו הוא הכי משמעותי. לי, אני, לשים את עצמי במרכז ולהבין שזה צריך להיות מחובר אליי, מחובר ללב שלי ל"אני" שלי.

דווקא בעידן של היום, עידן של שפע, שפע הזדמנויות, שפע של רעיונות… השפע הזה יוצר פעמים רבות בלבול. רעיון שנראה חלומי היום, מחר כבר פחות. היכולת שלי לדייק את הרעיונות הללו, היא להגדיר מה מדויק לי. מה מדויק לחזון שלי, מה מדויק לרגשות שלי, מה מדויק למה שאני באמת רוצה.

הדיוק הזה מזמן את הדברים הנכונים עבורי, אני יודעת אלו הצעות לדחות, עם אלו הצעות לקדם ולהתקדם, וכל הצעה הופכת להיות פתח חדש להצעות הבאות. הדיוק הזה כל כך משמעותי עבורי. הוא מחבר את כל הקצוות הראליים שיש לי למקום אחד ונותן עבורי את האישור הסופי.

אני פוגשת בעלי עסקים רבים שמחפשים את הדיוק הזה, מנסים להבין מה מדויק להם. לא פעם הם מדייקים, אך לא עבורם. עבור מה שמצופה מהם, עבור החברה, עבור אנשים משמעותיים בחייהם ועוד. הדיוק הזה, המקום של ההבנה מה חשוב לכם, מה יעשה אתכם מאושרים ומה אתם רוצים לעשות, חשוב יותר מכל יעד מספרי שתציבו.

כאשר אתם עובדים בצורה מדויקת לכם, יש לכם שפע של כוחות ומשאבים אישיים להשקעה, כי אתם פועלים מתוך שליחות, מתוך תשוקה גדולה לעשייה והשמיים, הם כבר מזמן לא הגבול עבורכם.

אז רגע לפני שאתם מגבשים לכם יעד, בונים לו תוכניות ומספרים, בדקו עם עצמכם האם זה מדויק לכם? האם זה מדבר אתכם? האם זה מחובר למה שאתם באמת רוצים להשיג? היה ועניתם לכל כן, המשיכו והגשימו את עצמכם!

היה מעניין?

מזמינה אותך להיפגש איתי ונראה איך אפשר ליישם את זה בעסק שלך!
רק למלא את הפרטים, הקפה והפגישה עליי!

מזמינה אותך לשתף:)

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב print
שיתוף ב email
סגירת תפריט

הזמנה

בא לך להיפגש? הפגישה והקפה עליי :)

דילוג לתוכן