תהליך העבודה

כמה מטלות ומשימות יש לעצמאי

חשוב לי ליצור את התהליך האולטימטיבי עבורך, ולכן אני בונה את התהליכים באופן ממוקד ופרטני לכל אדם וארגון, בהתאמה אישית, בכדי להגשים את מטרותיך ולמקסם את התוצאות. אני אוביל אותך צעד אחר צעד בשיטות ייחודיות, ברורות ומוכחות מניסיוני, כך שיתאפשר לך בפעם הבאה לשכפל אותן ולשחזר את ההצלחה.

מתוך ניסיוני כיועצת עסקית וכבכירה בחברות, פיתחתי מודלים וכלים ייחודיים לי אשר המוטיב המרכזי שלהם הינו "פשטות", כלומר פשוטים להבנה ופשוטים ליישום. אני מאמינה כי כלים שאינם פשוטים ליישום בסופו של דבר, לא ייעשה בהם שימוש. מתוך כך פיתחתי את המתודולוגיה של Keep It Simple.

כל אחד מאתנו שונה. לכולנו יש מטרות, אך הן משתנות זו מזו וגם כאשר הן זהות, הדרך לשם היא שונה. בדיוק מהסיבה הזו אני יוצרת את ההתאמה המלאה אליכם, בדרך הפשוטה והברורה ביותר.
אני מביאה עמי את הידע, היכולות והמתודולוגיה, ואילו אתם, מביאים את עצמכם  – את ה"אני" שלכם, את התרבות הארגונית, היכולות שלכם, האתגרים שלכם, הצרכים שלכם, ויחד אנו יוצקים את התכנים בהתאם אליכם, בדיאלוג.
אני מאמינה שחייבת להיעשות התאמה לכל לקוח על בסיס הידע, היכולות, העדפות, אילוצים והצרכים המוגדרים, וכך ניתן להגיע לתוצר הטוב ביותר.

כחלק מההתאמה האישית של תהליך העבודה, אני גם יוצרת מספר אפשרויות לתהליכי עבודה, בהתאמה לצרכי הלקוח ובמטרה לממש את מטרות התהליך.

הסדנאות שלי הינן פרי יצירתי, מתוך המתודולוגיה שפיתחתי Keep it simple, פשוטות להבנה ופשוטות ליישום, משולבות בתוכן מעשיר, הומור ונגיעה אישית. המתודה מיושמות כבר בסדנה, בעבודה אישית וקבוצתית, ויוצרות חשיבה מחודשת על הדברים, שינוי תפיסות וגישות וראיית הדברים מנקודות חדשות.
אני מלווה עובדים ומנהלים בכל הדרגים באופן אישי ובאופן קבוצתי, בהתאם להעדפת הארגון.  בסופה של כל סדנה יוכל העובד ליישם כלים בחייו המקצועיים והאישיים כאחד.

השילוב המנצח של ההכוונה והכלים הייחודיים שפיתחתי עם העשייה הארגונית, תיצור את פריצת הדרך והגשמת המטרות של העובדים וארגון, אישיות ועסקיות כאחד.

תוכניות נוספות:

ייעוץ עסקי ענבר ורדי ייעוץ לאנשים ועסקים
ייעוץ וליווי עסקי
ייעוץ שיווקי ענבר ורדי ייעוץ לאנשים ועסקים
ייעוץ שיווקי
פיתוח מנהלים ענבר ורדי ייעוץ לאנשים ועסקים
פיתוח מנהלים
הרצאות וסדנאות ענבר ורדי ייעוץ לאנשים ועסקים
הרצאות וסדנאות