חמשת האפליקציות הכי מומלצות לעסקים

5 האפליקציות שאתם חייבים להכיר

הסלולר מזמן הפך להיות כלי מרכזי להתנהלות עבורנו, כך שאנחנו מתנהלים ומנהלים את החיים האישיים והעסקיים שלנו סביבו. ואם כבר סביבו, אז בואו נדבר על אפליקציות. אני מאמינה גדולה בשפע, אז אם יש אפליקציות שוות שאני אוהבת להשתמש בהן, שאני נהנית מהן, אז ברור שאני אשתף גם אתכם, כדי שגם אתם תהנו ותוכלו להפיק את המיטב.

אז הנה חמשת האפליקציות הכי שוות בעיניי שאני משתמשת בהן ונהנית מהן:

  1. Snapseed – האפליקציה הזו היא סוג של מיני פוטושופ. יש בה כל כך הרבה פילטרים שאפשר לעצב איתם את התמונות, תיקונים אפשריים, אבל החלק הכי טוב של האפליקציה הוא הטקסט. תחת הטקסט יש מלא תבניות אפשריות שנראות ממש כעיצוב מקצועי, כולל בעברית עם פונטים מעניינים והתאמת צבעים בהתאם לתמונה, בקיצור, ת-ע-נ-ו-ג! מזמינה אתכם להתנסות ולהינות ממנה כראוי. הפוסטים שלכם יכולים להשתדרג פלאים. ממליצה לכם לשמור בסופו של התהליך את התמונה במכשיר ולא לשתף אותה במדיה שאתם מעוניינים, בכדי שתהיה לכם שליטה מלאה.
  2. LogoLicious – כמה פעמים צילמתם תמונה עם הסלולרי שלכם, אתם לא בדיוק עכשיו מול המחשב שלכם, אין זמן להוסיף את הלוגו, והאמת, זה מתיש כל פעם לפתוח את המחשב בשביל זה. כל מה שאתם רוצים זה פשוט להעלות את הפוסט שלכם עם התמונה שצילמתם ולשים עליה את הלוגו שלכם (כי אני לא מפסיקה לחפור לכם על שפה חזותית וחשיבות המיתוג). אז מה עושים? בדיוק בשביל זה יש את האפליקציה הזו. מזינים בה את קובץ הלוגו שלכם באופן חד פעמי ושומרים. לאחר מכן בכל פעם שתרצו, תעלו תמונה, תלבישו עליה את הלוגו שלכם ויש לכם פוסט לתפארת. אתם יכולים לשלב בין האפליקציה הזו לבין Snapseed, כלומר לבנות את התמונה ב- Snapseed ולהוסיף לסיומת את קובץ הלוגו. נכון שזה שווה???

  3. Udemy – אחת האפליקציות שאני רואה בה את העתיד העסקי של עולמנו היא ה-Udemy. אם יש איזשהו תחום שרציתם, חשבתם, שאפתם ללמוד – תאמינו לי, הוא כבר פה כתוב. זוהי אפליקציה ללימוד מרחוק בכל נושא שבעולם ובמחירים שווים לכל נפש. 
    ניתן לראות ביקורות של המשתתפים, לראות את הסילבוס הקורס, קורסים להמשך, קורסים מתחרים, קשורים לכך. ממש עולם ומלואו. אתם יכולים לראות את ההרצאות בכל עת שתרצו מהסלולרי או מהמחשב. ההרצאות קצרצרות, כך שאתם לא מותשים בסופן. בקיצור, נסו ותראו, תרתי משמע.

  4. Keep – זו האפליקציה שאם היא לא הייתה קיימת, כנראה שהייתי מאבדת את הידיים ואת הרגליים שלי. היא עוזרת לנהל ולהתנהל באופן מושלם! מנהלת תזכירים, רשימות, תזכורות, העלאת תמונות, צילום תמונות, כתיבה חופשית, מיון לפי צבעים, מסתנכרנת לgmail , פשוטה פשוטה וככה חכמה! פשוט תענוג! אני מנהלת בה את כל הרשימות שלי, את כל התזכירים שלי ויכולה לראות אותה גם מהמחשב אם צריך.

  5. Pinterst – אם אתם לא מכירים, אני מצווה עליכם עכשיו להוריד אותה. עכשיו! ה- Pinterst הוא הגוגל החדש, רק הרבה יותר מפותח בעיניי, עם מיליון השראות, תמונות, כתבות, בלוגים בכל נושא שרק תרצו. היצירתיות שם היא אינסופית ואתם יכולים להפוך לחלק ממנה. אתם יכולים לשמור לעצמכם לוחות שמעניינים אתכם, להזמין אנשים אחרים לתוכם, להעיר הערות משותפות, לפתוח תיקיות השראה סודיות, להעלות תכנים שלכם ועוד ועוד, בקיצור עולם מופלא חדש, שכדאי לנפוש בו, רק מזהירה, סכנת התמכרות לפניכם.

יש אינסוף אפליקציות מצוינות בשוק, החוכמה היא למצוא את אלו שנוח לכם לעבוד איתן ונותנות לכן את הערך הרב ביותר. מכירים עוד אפליקציות שוות? מוזמנים לשתף אותי ובינתיים, נסו את אלו שכתבתי עליהן.

היה מעניין?

מזמינה אותך להיפגש איתי ונראה איך אפשר ליישם את זה בעסק שלך!
רק למלא את הפרטים, הקפה והפגישה עליי!

מזמינה אותך לשתף:)

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב print
שיתוף ב email
סגירת תפריט

הזמנה

בא לך להיפגש? הפגישה והקפה עליי :)

דילוג לתוכן