הקיץ יכול להיות מאתגר לעסקים רבים. איך מתמודדים ונערכים לקיץ כראוי?

10 טיפים להתמודדות עסקית עם הקיץ

חודשי הקיץ בעסקים אינם פשוטים. האנשים נכנסים לאווירת חופש, מתחילים להוריד הילוך פחות רוצים להתחייב ובאותו האופן ארגונים רבים יוצאים לפגרה. אז מי שמכיר אותי, אני מאמינה בתכנון מוקדם. תכנון מוקדם לחודשי הקיץ יכול למנוע את ההאטה הזו, לשמר את הקיים ואף למנף את התוצאות שלכם יותר, הרבה יותר.

אבל הנה, הקיץ כבר הגיע, ונאמר ולא תכננתם, מה עושים?הכל אבוד? לא, ממש לא!
מצרפת לכם סרטון עם 10 טיפים במיוחד בשבילכם, בכדי שתוכלו לעבור את הקיץ בקלות (הנה טעימה של חלק מהם):


  1. יצירת קשר עם לקוחות עבר – התנהלות מול לקוח זוהי מערכת יחסים לכל דבר, השקיעו בה!
    צרו קשר עם לקוחות עבר, חדשו את הקשר, בדקו מה השתנה אצלם, ספרו מה השתנה אצלכם וקבעו פגישה מחודשת. לא תאמינו מהי כוחה של פגישה מחודשת. המהות של כל הקשר העסקי שלכם טמונה פעמים רבות בקשר אישי, אל תשכחו את הלקוחות שלכם.

  2. יצירת שיתופי פעולה – זוכרים את העסקים האלו שזוהי תקופת השיא שלהם? שזוהי התקופה הכי חזקה שלהם? תחום הנופש, למשל, אלו תחומים שתוכלו ליצור עמם שיתופי פעולה היוצרים ערך לשני הצדדים. נסו לבחון כיצד אתם יוצרים מוצר או חיבור משותף שיניב לכל הצדדים תועלת.

  3. משוב לקוחות – משוב לקוחות זהו כלי משמעותי ובונה. בעזרת משוב לקוחות אתם יכולים לגלות עד כמה אתם עונים על הצרכים של הלקוחות שלכם, או לחילופין האם ישנם צרכים נוספים שלא זיהיתם. כך תוכלו לשפר את השירותים הניתנים כיום ולייצר פתרונות נוספים עבורם ואף עבור קהלים נוספים.

  4. תכנון מחודש בחנו את יתרת התכנון השנתי שלכם, יש עוד חצי שנה לפניכם. בדקו ובחנו אותה. האם היא רלוונטית? האם ישנם דיוקים שניתן להוסיף? פעילויות והיערכויות נוספות? האם ישנם היבטים ומיקודים נוספים שעליכם להוסיף לתכנית העסקית שלכם.

  5. חופש – הטעינו את עצמכם כראוי, צאו לחופש, אבל כמו שצריך, בלי הפרעות, בלי עבודה תוך כדי, חופש נטו לאגירת כוחות לקראת ההמשך. הגדירו את אורך התקופה כדי שתוכלו ליהנות מהחופש ולתקשר זאת ללקוחות.

היה מעניין?

מזמינה אותך להיפגש איתי ונראה איך אפשר ליישם את זה בעסק שלך!
רק למלא את הפרטים, הקפה והפגישה עליי!

מזמינה אותך לשתף:)

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב print
שיתוף ב email