הקיץ הגיע, איך זה משפיע על העסק שלכם? איך תוכלו להכין את העסק שלכם לקיץ?

הקיץ הגיע

הקיץ כבר פה ועסקים רבים מרגישים את זה בכיס, לטוב ולרע. יש שזו ה-עונה שלהם וזה בדיוק הזמן שלהם להרוויח, אך יש רבים שמוצאים שרוב הלקוחות שלהם בחופש, מורידים הילוך ודוחים אותם לספטמבר. לאלו שזה ה-זמן עבורם לצמיחה, אשריכם, המשיכו לקצור את ההצלחות.  לגבי היתר, נשאלת השאלה, איך אפשר להפוך את התקופה הזו לאפקטיבית יותר עבור העסק שלכם?

אז הנה חמש הצעות, שיוכלו להפוך את תקופת הקיץ אפקטיבית עבור העסק שלכם:

  1. לקוחות – זה זמן טוב לקבל משוב מהלקוחות שלכם. תתפלאו כמה משיחות המשוב שלכם יכולות להפוך בין רגע לשיחות מכירה. ספרו ללקוחות שלכם אילו שירותים ו/או מוצרים חדשים יש לכם ואולי אף הציעו להם הטבת קיץ.

  2. שיתופי פעולה – זוכרים את העסקים שהקיץ היא תקופת הפריחה שלהם? אתרו עסק כזה ועשו עמו שיתוף פעולה מוצלח שיביא לשניכם תמורה!

  3. זמן לחשיבה ותכנון – זהו זמן מצוין עבורכם לתכנון ועשייה מחודשת. זה הזמן לתכנן דברים חדשים,  ליצור יוזמות חדשות ולקדם דברים חדשים בעסק שלכם.

  4. משימות – נכון יש את המשימות האלו שתמיד אין לכם זמן לעשות אותן ואתם דוחקים אותן לסוף? אז הנה, הגיע זמנן. עשו אותן וסיימו איתן אחת ולתמיד!

  5. פסק זמן – אגרו קצת כוחות, פרגנו לעצמכם בחופש, זמן איכות עם המשפחה, עם עצמכם, בן/ בת הזוג. פרגנו! הגדירו מראש לכמה זמן יהיה החופש ובדקו שאתם יכולים להרשות זאת, אך כשאתם בחופש תהיו ב-א-מ-ת בחופש.
הקיץ זוהי תקופה שהרבה ממנה נתון לתפיסות שיש אצלנו, אם תעשו את המאמצים הנדרשים להפוך אותה לתקופה פורה, היא אכן תהפוך לכזו!

היה מעניין?

מזמינה אותך להיפגש איתי ונראה איך אפשר ליישם את זה בעסק שלך!
רק למלא את הפרטים, הקפה והפגישה עליי!

מזמינה אותך לשתף:)

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב print
שיתוף ב email