החגים כבר כאן! איך נערכים עם העסק? מה עושים?

החגים כבר כאן

כן, אז אחרי ששרדנו את יולי ואוגוסט מגיע עכשיו חודש של חגים. אין ספק, זוהי תקופה מאוד מאתגרת עבור עסקים. אז רגע לפני שהחגים מגיעים, בואו ניערך אליהם באופן שתוכלו למנף את התקופה הזו כמה שניתן.

אז איך נערכים?

  1. ימי עבודה – אנו נוטים להסתכל על התקופה הזו כ"חודש של חגים", אך למעשה מדובר בפחות. ישנם עסקים שחול המועד הינו פעיל עבורם בדיוק כמו כל יום אחר, והחגים למעשה הם ערב החג ויום חג. ישנם עסקים שגם אלו אינם מהווים אתגר עבורם, למשל בחנויות אינטרנטיות, בהן אין כל משמעות לתאריכים, ודווקא ימי שבתון מגדילים את המכירות. לכן, אל תלכו אחרי הזרם של "חודש חגים", אלא הגדירו עבורכם מהו חודש החגים שלכם.

  2. טוויסט עונתי – בחנו את השירותים והמוצרים שיש ברשותכם. האם יש לכם אפשרות להתאים אותם לעונת החגים? האם ישנה אפשרות להוסיף אלמנט קטן שיוכל להפוך אותם לחגיגיים? האם הם עונים על צורך משמעותי שיכול להתאים לעונת החגים? היו יצירתיים ועשו את החיבור בין החגים למוצרים שלכם. לא תאמינו כמה טוויסט קטן יכול ליצור חגיגיות למוצר שלכם ולהפוך אותו למוצר מותאם לחג.

     

  3. יעדי הכנסות – כעת לאחר שאתם יודעים כמה ימי עבודה עומדים לרשותכם ומהם המוצרים והשירותים שאתם מציעים, הגדירו את יעדי ההכנסות לתקופה הזו. הגדירו מהם יעדי ההכנסות שלכם לפי ימים ולפי מוצרים ושירותים שברשותכם. הגדירו יעדי הכנסה לכל אחד מהמוצרים שלכם.

  4. ערוצי שיווק – אני יודעת, יש את ערוצי השיווק שאתם נמצאים בהם, ובאורח פלא גם אחרים נמצאים בהם. חשבו על ערוצי שיווק אחרים, חדשים, או אפילו קיימים, אך צרו משהו אחר ושונה ממה שאתם עושים מבדרך כלל : שיטה אחרת, סגנון שונה, כל דבר שיגרום לקהל שלכם לעצור לרגע ולא לגלול (גם) את הפרסום שלכם.

  5. תכנית פעולה – רשמו לפניכם את תכנית הפעולה לחודש הזה. ההפוגות בין החופש לעבודה הן מתישות ואנו מוצאים את עצמנו בתקופת "בין לבין". הגדירו את תכנית העבודה שלכם לכל אחד מימי העבודה שלכם. ככל שתהיה לכם תכנית ברורה יותר עבור כל יום, עם עשייה ברורה, תהיו ממוקדים יותר לעבר המטרה שלכם, וכך תהיו בדרך להגשימה.

תקופת החגים היא מאתגרת. שגרת החודש אינה שגרתית וטומנת בחובה אתגרים להתנהלות. אפשרו לעצמכם להיות בחופש מחד, ולעבוד במינונים אחרים מאידך. נסו לבנות את תכנית העבודה לפני החגים, בכדי לפשט וליצור בהירות בנוגע לכל אחד מימי החודש. בהצלחה וחג שמח!

אהבת?

מזמינה אותך להיפגש איתי ונראה איך אפשר ליישם את זה בעסק שלך!
רק למלא את הפרטים, הקפה והפגישה עליי!

מזמינה אותך לשתף:)

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב print
שיתוף ב email
סגירת תפריט

הזמנה

בא לך להיפגש? הפגישה והקפה עליי :)

דילוג לתוכן